Флірт — різновид спокуси, але без серйозності стосунків. Флірт доречний завжди, навіть якщо у твоїй країні йде війна…

Ці відео та однойменний фотосет були зняті ще у вересні 2021 року. Але ось приступити до обробки та монтажу Пабло зміг лише у квітні 2022 року. Насправді він розпочав роботу над ними у лютому, але потім Російська Федерація без оголошення війни напала на Україну. Ітож після двомісячної перерви, стільки йому знадобилося, щоб вийти зі ступору і почати спочатку просто жити, потім творити.

Наш контент позитивний, так каже наша публіка та й ми самі в цьому впевнені. Але як же складно було його готувати, коли всього за 30 кілометрів від Миколаєва (ми не поїхали, ми знаходимося вдома) йде повномасштабна війна! Щодня сирени повітряної тривоги. Щодня ми чуємо постріли та вибухи і навіть навчилися відрізняти “відльоти” від “прильотів” артилерії.

Ось у такій обстановці Пабло вивчав нюанси відеомонтажу, щоб зробити відео ще цікавішим і динамічнішим. У цього відео навіть є субтитри 5 мовами: українська, англійська, німецька, французька та російська. Ще воно цікаво тим, що це комбінація відео з двох камер + фотознімки з окремого фотоапарата.

P.S. Флірт — найсильніша зброя у спокусі чоловіка. При вмілому його застосуванні жінка може швидко вразити чоловіка і змусити капітулювати перед її красою 🙂


P.S.S. Дивіться:

Постер еротичного фотосету Пабло Інкогніто

  • Додаткові матеріали (як Пабло робить рендеринг відео та коментує сам процес)


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.