Флірт — основа відносин між чоловіком та жінкою. З флірту все починається. Навіть стосунки маестро та музи через призму фотоапарата однозначно можна назвати фліртом!

Карина Штерн — справжня кокетка 🙂 Правда, фліртує вона дуже акуратно, не зухвало, ледь помітно, з наївним і безневинним поглядом милої молодої дівчини.

Спостерігаючи за нею під час зйомки, я думаю… ні, я впевнена, що в цей момент вона уявляє молодого хлопця, який їй подобається і спокушає його. Тому її фотосети виходять дуже еротичними.

Вона знає, що їй не потрібно вдавати або грати вигадану роль на камеру. Щоб природно вийти на фото, достатньо бути самою собою — дівчиськом із сусіднього двору з милою пустотливою усмішкою.

У цей день ми зняли багато фотосетів, як завжди… Якщо ми вже вибралися на фотополювання, то відразу на цілий день. Де ми тільки не були? Біля муздрамтеатру були. У гаражах були. На пішохідному мосту з видом на суднобудівний завод теж були (фотосет вже на сайті, клацніть на посилання). Навіть на самокаті Карина каталася біля одного з корпусів відомого миколаївського ВНЗ.

Коли є можливість, то для ефекту сприйняття ми намагаємось знімати у дві фотокамери та дві відеокамери. Це, звичайно, сильно ускладнює роботу з монтажу, але результат того вартий!

Деякі фото та відео, зняті на цій локації (старий будинок культури на Темводі) вже опубліковані в портфоліо:

P.S. Пабло Інкогніто обожнює руїни, заброшки та різні напівзруйновані будівлі та споруди. До будівлі цього Будинку культури він чомусь особливо ставиться. На цій локації він зняв чимало фотосетів. І взагалі, чого тільки не траплялося саме на цій локації 🙂 🙂


P.S.S. Також дивіться відеобекстейдж «Флірт і руїни. Відео» (4K UHDвідео).

Постер к еротичному відео

Для Пабло Інкогніто це перший досвід монтажу відео з двох камер. Дуже цікаве та динамічне еротичне кіно вийшло. Жаль тільки, що коротке 🙂

Текст — Ірен Адлер


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.