Після тритижневої перерви, витраченого на боротьбу з сезонним вірусом, який скосив половину міста, я зрозуміла, що без фотоактивності «втрачаю форму».

Тіло вимагало фотосесій, тому що саме вони, а не фітнес або йога, тримають його в прекрасному тонусі.

Пабло зателефонував знайомому, який ще чотири місяці тому запропонував свою улюблену машинку в якості аксесуару для ню–фотосесії. Чорний тюнінгований Форд з великим написом «Police» на обох боках змушує розгулятися фантазії: від поліцейського, що зловив «нічного метелика», до водійки-порушниці…

Але, нажаль, знайти брутального красеня–поліцейського, який погодився би брати участь в подібній затії, нехай навіть камуфльований силуетом на тлі, виявилося непідйомним завданням на той час. Тому було вирішено просто почати фотосесію і, якщо пощастить, то сюжет виникне сам по собі.

Ми зустрілися і вирішили, що тихе місце з видом на річку під великим міським мостом буде найкращою локацією. Приїхали. Знайшли місце. Почали шукати ракурси, вигідні як для моделі, так і для автомобіля.

І тут прямо з повітря матеріалізувався охоронець території, який чемно і дуже наполегливо попросив нас виїхати. Ми пояснили йому, що через 10 хвилин поїдемо, і він пішов. Але, я більш, ніж впевнена, що вона тримав нас у полі зору — такий ось відповідальний попався.

Це не перша фотосесія, коли присутній глядач. Зазвичай той, хто присутній, безцеремонно розглядає мене, я «заводжуся» через це, і результат виходить гарний! Але якщо «чужак» соромиться і ховається, я теж відчуваю збентеження, і це, безсумнівно, позначається на фотографії.

Ми почали. Красуня в чорному кардігані, на високих підборах і в чорних окулярах «хижої» форми прекрасно гармонує з «акулячої мордою» автомобіля… Образ дівчини, що сидить на водійському сидінні з білою порцелянової чашкою чаю з похиленою головою… Сюжети були цілком оригінальними і змушують додумувати — що, власне, з нею могло трапитися.

Потім, коли красуня почала роздягатися, стало зрозуміло, що «поліція моралі» вельми розкріпачена і впевнена в собі!

Десять хвилин пройшло, відзнято багато кадрів. Ми закінчили. Сіли по машинах і поїхали шукати інші локації.

Ірен Адлер

Дивіться також другі серії цього фотодня:

  1. Lerson
    | Відповіcти

    Смотрю уже далек не первую Вашу сессию….и складывается мнение, что красота Ирен и Ваш профессионализм – отличное сочетание!
    Только не останавливайтесь на достигнутом, развивайтесь и дальше!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.