Первісні інстинкти правлять нами до цього дня! Сексуальність, яка штовхає нас до продовження роду, — один з найголовніших інстинктів.

Вона є в кожній жінці. Вона ж — головна зброя. Тільки одні вже навчилися користуватися нею, іншим же потрібно її розбудити.

Щоб розвинути в собі це унікальну властивість і полюбити свою тіло, пропоную хоча б разок (але краще більше) сфотографуватися в жанрі “Ню”. Якщо ви вагаєтесь, почитайте думки моєї музи Ірен Адлер, в яких вона розповідає, який шлях вона пройшла, і що з цього вийшло. Ось її статті:

Фрейї не потрібно було “грати” дикунку. В об’єктиві фотоапарату, коли я знімав цей короткий фотосет, в її очах я побачив первісну пристрасть. Вона була настільки природна в цьому образі: мокра і налякана – її хотілося зігріти і захистити… Чоловіки мене зрозуміють (smiley) .

У цій фотоісторії немає повного оголення, немає флірту і стриптизу. Всього лише топлес. Саме він робить Фрейю особливо еротичною і доводить, що для спокушання не обов’язково бути абсолютно голою. Потрібно просто відкрити природну пристрасть, чарівність або ніжність — у кого що заховано всередині. Чоловікам властиво подумки роздягати дівчат і, хто знає, куди можуть привести їх відверті фантазії!

Просто спробуйте уявити її роздягненою, і подивіться інші фотоісторії з участю Фрейї.

  1. Сергій
    | Відповіcти

    Щось на дикунці занадто багато одягу..

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.