Стриптиз — саме “збудливе” видовище, яке може виконати жінка для чоловіка.

Друг Пабло позичив “на пробу” на один вечір свій фотоапарат, яким він фотографує спортивні змагання з художньої гімнастики. Апарат “серйозний”, з великим професійним об’єктивом. І дуже важкий 🙂 (як потім зізнався Пабло).

Ми поїхали в занедбаний парк, розташований біля заводу «Зоря–Машпроект». Місце безлюдне і дуже атмосферне — ідеальний задній план для еротичних фотографій!

Як вбрання я вибрала бордову в’язану сукню і туфлі в тон з широкою застібкою. Мені дуже хотілося відобразити на фото свою модельну бікіні–стрижку, яку мені з самого ранку зробив Пабло. Так, він не тільки ню–фотограф, а ще й майстер жіночих інтимних зачісок (правда, у нього поки тільки одна клієнтка — я 😉 ).

Так як всі наші фотосесії ню — сімейне розвага, то вони часто містять занадто відверті кадри, які, через свою інтимність, Пабло, зрозуміло, не публікує. Тільки лише по моєму гордовитому погляду на фотографіях можна здогадатися, які саме фото не увійшли в цю фотоісторію… А ще Пабло каже, що в самих відвертих позах у мене саме гордовитий погляд — і його це дуже розважає 😉

Ірен Адлер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.