«Суші-герл» – дівчина, прикрашена дарами моря..

Ідея Pablo Incognito зняти фотосет на тему Суші–герл мене занурив в задуми. Як це буде? Але, вирішила довіритися йому цілком і повністю — так він упевнений був у собі.

Настав день «че». Ми зібралися, завантажилися в машину, і, прихопивши кілька нарядів, поїхали. З нами був його друг, теж фотограф, що професійно знімає спортивні заходи: художня гімнастика, авторалі, бальні танці… загалом все, що постійно рухається і рухається дуже швидко. Він погодився бути другим фотографом, тому що фотографувати «ню» — це те ще розвага — захоплююча, і ексклюзивна.

Насправді, фотосет «Суші-герл» був одним з двадцяти фотосет, знятих в цей день. Але це вже зовсім інші історії, які поступово будуть публікуватися на сайті, ви зможете не тільки подивитися фотографії, але і почитати історії.

Отже, зробивши купу сетів по шляху, ми прибули на місце — нудистський пляж в місті Южне Одеської області. Це райський куточок, де можна позасмагати і купуватися голяка, не ховаючись, не соромлячись, просто поспілкуватися з такими ж «голопопікамі» на цікаві життєві теми.

У цей день «аборигени», які живуть в таборі натуристів, спеціально наловили два відра мідій. Вони були зварені в казанку на багатті і смачно виглядали. Основна страва була готова!

Також були нарізані огірочки, помідорчики і лимон. «Все готово, можна починати!» — скомандував Pablo. Він уклав мене на лежбище, яке завбачливо сам же і спорудив: щоб мені було комфортно лежати — знизу поклав каремат, а, щоб було красиво – прикрив каремат довгим відрізом червоної органзи.

Я лягла. На моє оголене тіло (груди, живіт, стегна, ноги) Pablo почав акуратно розкладати мідії і овочі ажурними візерунками. Єдиний рапан знайшов своє місце на найголовнішому місці — в зоні бікіні (на моїй стильною бікіні-стрижці). Для контрасту і краси він намалював майонезом хвилясті лінії, які завершили композицію.

Жителі містечка активно брали участь — хто справою, хто радою, а інші просто спостерігали . Всі пожвавилися, коли побачили результат. Pablo скомандував: «Ануж–бо все простягнули до неї свої загребущі руки!» — і сфотографувал пікантне фото!

Забігаючи наперед, скажу, що в найближчому часі, у нас в планах «Фруті–герл» — дівчина, прикрашена фруктами…

Ірен Адлер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.