На заході влітку у ріки
ти вдягнула сукню, колір “black”.
Босоніж по травці — не з руки —
і на ніжках — туфлі колір “red”!

Плаття довге, наче пара ніг,
грудки круглі, а які пружні…
Ну, відкрийся, сяйва оберіг!
Туфлі — хай, а плаття ти зніми…

На секунду скинула вбрання,
стала яскравіше, ніж зоря!
І… вдягнула знову все підряд,
і зоря пішля… і я пішов.

© Пабло Інкогніто, 2021

У цей день ми знімали фотоісторію «Шерлок. Скандал в місті М» для участі в колективному фотопроекті «Амплуа–2», організованим Російським драматичним театром в нашому рідному місті.

Так як я вже приміряла “бойовий наряд” і навіть пройшлася голяка по трасі в фотосеті «Шерлок. Після побачення», ми вирішили заглянути в тихе містечко – мальовничий берег річки Південний Буг в селищі Баловне, недалеко від міста.

Погода була літня, хоча на календарі було 29 вересня 🙂 Пабло не подивився дату зйомки, коли називав цей фотосет 🙂 . Та й добре, бо не це головне!

Прихопивши з собою довгу чорну сукню з яскравим принтом, який гармоніював з червоними туфлями на шпильці, ми приїхали на місце зйомки. Хотілося також трохи побешкетувати, як на трасі, але берег виявився багатолюдним. Народ активно пікнікував і з усіх боків були чутні голоси і веселий сміх… Повітря було насичене шашликами.

Я не була готова на стриптиз, мені вистачило екстриму в «Шерлоку», коли у моїх партнерів-акторів “відвисла щелепа”, коли я зняла сукню і залишилася перед ними в одних туфлях.

Мені захотілося фотосесії в жанрі «Гламур» — ніжної і зворушливої, ну, може з легкими засвітками своєї нової бікіні–зачіски. Пабло не заперечував. Він взагалі не командує своїми музами (так він називає своїх ню–моделей). Дівчата рухаються так, як їм зручно, а він намагається відобразити на фото вдалі моменти, насичені емоціями. Ось так було і на цій фотосесії. Я була спокійною і це відчуття, як мені здається, присутнє в кадрі. Хоча відпочивальники нам, безсумнівно, заважали… Один навіть намагався підглядати, ховаючись за кущами. Краще б просто вийшов і тихенько подивився!

Ірен Адлер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.