У спекотний літній день, прямо посеред поля, біля вітряків, може статися незвичайне видовище — відвертий танець з вітром!

Як це часто буває, то був цілий фотодень, що включає в себе кілька цікавих локацій, і, як бонус — купання в Чорному морі на дикому пляжі в м. Южному. Ну не хочемо ми придумувати один–єдиний образ, а потім його “мусолити” дві години. Нам важлива зміна сюжетів, локацій і настроїв.

Ось і зараз, повертаючись з моря, ми побачили на горизонті вітряки. Карина запропонувала зробити фотосет на їх фоні. А чому б і ні, подумав я, і звернув на путівець. Ми вибрали місце.

Я вже кілька разів фотографував у подібних вітряків. Здалеку, на їх фоні, так би мовити. А ось ракурс знизу, коли ноги дівчини виходять настільки довгими, що здається, що вони йдуть в небо — виявився несподівано вдалим. Але для того, щоб зняти ці кадри, мені довелося неабияк вивалятися в придорожній пилюці, лежачи прямо на дорозі. Чого ще не зробиш заради ефектних фото!

“Готового образу” для вітряків у нас не було. Але у Ірен завжди з собою купа нарядів в переносному кофрі, який дуже важкий, і мені, зрозуміло, доводиться його тягати. Вона швидко підібрала сукню, що підходить під туфлі і навколишнє оточення. Ми почали знімати… Через те, що плаття було дуже коротким, Карина постійно піднімала його ще вище. Ось і вийшла відмінна ню–фотосесія в досить рідкісному стилі – боттомлесс (неприкрита нижня частина тіла).

Вітряна і граціозна Карина – легка на підйом дівчина. Вона чудово влилася в наш маленький творчий колектив з першого свого фотосету «Вітер–пустун». Кожен з нас цінує тепле дружнє спілкування і з часом ми стаємо друзями.

P.S. Позування Карини було таким кокетливо–зворушливим, що це надихнуло мене і я написав короткий вірш. В кінці відеобекстейджа вірш звучить в моєму виконанні.

Фото з цієї фотосесії я використовував, щоб створити авторський постер «Повітряна грація (постер)», який ви можете купити в нашому «Бутіку».

Постер інтерактивний — в ньому є qr–коди на фотосесію і відео — оригінальний подарунок цінителю еротичної творчості! ?

Ваш Пабло Інкогніто.

Посилання на відео бекстейдж цієї ню-фотосесії:

Відеобекстейдж фотосесії боттомлесс. Ню-фотограф Пабло Інкогніто

Посилання на авторський постер:

  1. Алекс
    | Відповіcти

    отлично!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.