Ню-фотосесії в квітах – класика жанру! Особливо яскраво, зухвало і спокусливо виглядає оголена дівчина серед жовтих соняшників.

Вся наша команда (я люблю називати нас — банда) покладала великі надії на цю фотоподорож до моря…

Нас було п’ятеро: маестро, дві музи, другий фотограф та бекстейдіжст. Приготували пару десятків комплектів вбрання, зарядили фотоапарати та запасні батареї, взяли з собою всі наявні картки і вирушили в дводенну подорож до Одеси з настроєм відзняти мінімум 20 нових фотосетів і відео до них. Зазвичай і буває, але з цього разу 🙁

Вже дорогою до Одеси Пабло відчув себе погано. Прибувши на місце дислокації, вирішили змінити плани та відпочити, щоб о 4 ранку розпочати зйомки та наздогнати втрачений час. Але вранці Пабло не стало краще і довелося все скасувати. Здоров’я найважливіше! Ми вирішили повертатися додому.

Проїжджаючи повз незліченні поля з соняшниками, бачачи таку красу навколо, Пабло не втримався і звернув на путівець уздовж найяскравішого поля.

Пабло вибрав місце зйомки, вмостився у кріслі авто, щоб із важливим виглядом спостерігати за своєю бандою у дії. Я створила образ та режисувала всю дію. Карина, як завжди, була на висоті, вона чудово позувала і виконувала всі мої задуми. Спінакер Сейл фотографував, неабияк вивалявся в дорожньому пилу (чого не зробиш заради ефектного кадру), Ретурнед знімав бекстейдж і компліментами підбадьорював нашу юну музу.

Найцікавіше — ми думали, що знайшли безлюдне місце. З траси його не видно. Але це було не так! З регулярною частотою по цій курній грунтовці ганяли вантажівки. Вирахувавши, що проміжки між ними 5–10 хвилин ми почали знімати.

Якщо придивитися до перших фотографій фотосету, то ви побачите на горизонті дерева в курній хмарі — це щойно промчала вантажівка і у нас залишилося хвилин п’ять на фотосесію, доки не з’явиться наступна.

Образ музи такий самий яскравий, як квітка соняшника. Пляжний яскраво-жовтий капелюх, зелена в’язана кофточка з витонченим візерунком, стильний кулон у вигляді квітки і ефектне доповнення — жовта чашка (така фетишна штучка, я обожнюю чашки в кадрі, вони додають образу теплоти, тощо).

Ми були дуже раді цій фотосесії, бо вже й не сподівалися, що хоч щось знімемо в цій подорожі. Виходить, що не дарма з’їздили 🙂


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.