Я хочу!

опубліковано в: Етюди 0

Я хочу тебе. Серед нічного міста. Влітку. У парку. На напівосвітленій лавці. Повільно. Ніжно. Відверто. Хочу, щоб ти була тільки в туфлях. І з пов’язкою на очах. А я одягнений… Ну, майже одягнений.

Хочу, щоб ти поступово роздягалася, поки ми шукали зручне місце для усамітнення… Спочатку зняла топік, потім спідницю, потім трусики… Попереду мене, кидаючи свої речі в мене, хитро посміхалася. Залишившись без одягу, ти б простягла мені пов’язку, розвернулася спиною і жестом показала, щоб я зав’язав тобі очі.

Хочу, щоб ти попросила мене сісти на лавку, а сама почала танцювати. Повільно. Граційно. Зовсім гола і в одних туфлях. В навушниках. Із зав’язаними очима. Потім запросила мене на танець… Я обіймав би тебе і цілував. Потім ти знову посадила мене на лаву, а сама присіла мені на руки…

Хочу, щоб потім, виходячи з парку, ти одягалася поступово та неспішно. Спочатку на тобі нічого, просто пройшла гола півдороги. Потім одягла топік. Потім трусики. І вже наприкінці, перед виходом із безлюдного парку, спідницю!

Вже по дорозі додому я дивитимусь на тебе і думатиму, я — найщасливіший чоловік! У моїй пам’яті спливатимуть образи у міському парку. Але я маю зосередитися і стежити за дорогою.

І, можливо, коли ми під’їжджатимемо до будинку, за кілька кварталів ти знову захочеш мене спокусити. І знову пройдешся по тінистому боці вулиці, тримаючи в руках тільки свої трусики…

Follow PabloIncognito:
Latest posts from

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.