У цей день ми планували просто відпочити…

Рання весна. День видався дуже теплим. Ми поїхали за місто на природу, щоб побродити по лісі і подихати свіжим хвойним повітрям. Гуляючи, ми натрапили на частину соснового лісу, що була після пожежі. Кора дерев сильно обгоріла, аж до до чорноти. Простір навколо нас був казковим і одночасно містичним.

Так як ми збиралися просто погуляти, у мене не було з собою різного вбрання, туфель, аксесуарів. Але повз такої шикарної локації, як чорний ліс, ми не могли пройти, і вирішили зробити кілька фотографій. Нам пощастило, що Пабло не розлучається зі своїм фотоапаратом 🙂

Тепла чорна куртка, зимові чоботи і сонцезахисні окуляри створили мій несподіваний образ. А темна контрастна обробка чорно–білих фотографій додала трохи містики.

Цей фотосет сильно відрізняється від багатьох — немає кокетства, веселки фарб, туфель на високих підборах і прозорих суконь, бусиків, трусиків і іншої жіночої атрибутики… Саме цим він і цікавий!

Його навіть можна зарахувати до жанру «Ню–арт» (мені так здається). Я собі тут дуже подобаюся! Особливо тому, що можу бути різною: веселою, сексуальною, спокусливою і ось такою — таємничою…

P.S. У той день ми навіть позасмагали (голяка, зрозуміло) у високій траві. Сонечко дуже припікало і у мене навіть “згорів” ніс. Ось так!

Ірен Адлер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.