«Каботажка» – чудова локація в корабельному Миколаєві. Тут можна фотографувати в будь–який час дня і ночі. Але найкращі кадри, на мою думку, виходять рано вранці.

Пабло обожнює фотографувати “Ню” в контражурі, тому що оголене жіноче тіло, коли сонце світити позаду, на фотографіях виходить стрункішим і загадковішим. Ласкавий світ підкреслює фігуру. Так як Пабло «не фотошопить» свої фото, то я теж люблю контражур — я завжди впевнена, що буду виглядати ідеально!

Ми спеціально приїхали вранці в надії, що нікого не буде. Але не так сталося, як гадалося — рибалки вже рибалили всюди! Вони розташувалися в найкращих локаціях. Це нас, звичайно ж, засмутило. Але одне містечко було ще ніким не зайнято. Раніше ми його не помічали, а воно виявилося цілком мальовничим для нашого жанру.

Так як локація перебувала уздовж дороги, по якій раз у 2–3 хвилини їздили легкові і вантажні автомобілі, то у нас на фотосесію було всього пару хвилин. Ми в них і вклалися. Пабло «настріляв» 80 кадрів з яких створив цю міні–фотоісторію.

Ви можете подивитися і інші фотоісторії, зняті в контражурі.

Ірен Адлер

  1. Алекс
    | Відповіcти

    хорошо акцентировал идеальную фигуру Иры!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.