Дорослі ігри.

Легко обіймає вітер, здіймаючи волоски на руках. Він дихає в спину і шепоче на вушко:

  1. Я заберу тебе у свої фантазії, високо у небо. Там, на м’якій хмарній перині ми літатимемо разом із повітряними зміями, поки ти не попросиш зупинитися!
  2. Я згодна, вітер! Бери мою душу.

© Равлик Добра, 2022

Сфотографуватись оголеною на тлі величезних яскравих повітряних зміїв! Це була найсміливіша моя фантазія. І у серпні 2021 року ми її реалізували!

Відвідавши чотири роки тому фестиваль повітряних зміїв у селі Трихати Миколаївської області, я закохалася у цих фантастичних літаючих істот. З того часу щороку ми планували фотосесію, але все ніяк не виходило. Напевно, цій ідеї треба було дозріти.

Через пандемію не всі команди змогли приїхати. На жаль, не було найбільших і найбарвистіших повітряних учасників. Але не в наших правилах засмучуватися — якщо ми вже зібралися, то ми їдемо.

Вставши раніше, зібравши вбрання найяскравіших кольорів: салатовий, помаранчевий, малиновий (і ще багато інших 🙂 ), ми вирушили в дорогу. День був вітряний і сонячний — як я люблю! Вітер, як перукар, постійно скуйовджував моє волосся, створюючи трохи недбалий, але дуже романтичний образ. Сонце було нашим щитом, ми знаходилися проти світла, і численні відвідувачі не звертали уваги на жінку, яка стояла до них спиною з яскравим парео, накинутим на плечі. Все пікантне відбувалося з боку фотографа 🙂

Яскраво–салатового кольору парео, боа, бусики і трусики 🙂 🙂 створили образ повітряного створіння, яке будь–якої миті може полетіти, якщо порив вітру раптом стане ще сильнішим!

Ідея фотосету — епатаж. Але не класичний епатаж — скандальна витівка, що викликає поведінку, яка шокує публіку. А епатаж у стилі Пабло Інкогніто, що дивує глядачів сайту витонченістю та делікатністю зображення оголеного жіночого тіла у дивовижній локації. І, звичайно ж, питання: “Як вони це зробили? Невже їх ніхто не “застукав”?”

Ірен Адлер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.