Зізнайтеся чесно, ви хоча б раз у житті дозволяли собі виконати найтаємніші свої бажання чи фантазії?

Я собі дозволила. Під час фотосесії ми з Ланою так захопилися, що я вирішила виконати свою фантазію — потанцювати абсолютно оголеною на столі. Мені не було чого боятися, стіл був міцним і надійним, але в мене паморочилося в голові, чи то від висоти, чи то від того, що я собі дозволила цю витівку.

Ми — дорослі та впевнені у своїй чарівності жінки. А ще ми — давні подруги. Довіряємо одна одній секрети. Тому нам легко було у цій парній фотосесії дозволити собі багато витівок.

Я із задоволенням розкидалася фішками, уявляючи собі, що я виграла джекпот у казино і тепер можу смітити грошима. Лана запропонувала мені лягти на стіл і обсипала картами. І мабуть її це так завело, що вона теж залізла на стіл і встала наді мною.

У цей момент я, що активно знімається вже багато років у жанрі «Ню», збентежилася… Але тут і подумала — адже те, що ми зараз робимо, — це лише гра, і вона абсолютно безпечна. Ми дивуємо, ми веселимось, ми розважаємось…

Так, цей епізод вийшов найвідвертішим із серії. Що вже лукавити, він найвідвертіший із усіх фотосесій, які ми знімали. Тому Пабло і додав ХХХ до назви, щоб попередити глядача, що цей епізод ну дуже «гарячий»!

Нагадаю, того вечора ми з Ланою “напозували” для Пабло аж на 4 епізоди:

Після фотосесії, трохи заспокоївшись, ми довго сміялися над тим, які ми сміливі у своїх фантазіях. Такі фотопригоди допомагають отримати емоційне розвантаження.

Я назвала б цю пригоду — фототерапія в жанрі «Ню»!

Текст — Ірен Адлер


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.