Насправді, я хотіла жовтий фотосет в ріпаковому полі, а вийшов фіолетовий в літньому кафе

Цей передостанній весняний день теплий і сонячний, а всього через пару днів, 1 червня 2021 року погода сильно зіпсується — на тиждень зарядить дощ і температура впаде аж до +11 за Цельсієм.

Але це буде потім! А поки що, сьогодні, 30 травня 2021 року, ми рано встали, приготувалися і поїхали спочатку в макове поле, де відзняли кілька симпатичних фотосетів, а потім помчали до ріпакового поля! Пабло тиждень до цього фотографував дівчину на цьому полі, де жовті квіти практично в людський зріст з великими суцвіттями. Краса, одним словом!

І ось ми наближаємося до заповітного місця. Поворот. Пабло каже: “Подивися на цю красу!”… А там звичайне зелене поле. Ріпак вже відцвів. Весь. Жодної жовтої квіточки 🙁 !

Ми розвернулися, і, глянувши на годинник (9 ранку), вирішили зазирнути в зовнішній дворик літнього кафе нашого друга, який постійно запрошує до себе на фотосесії. Йому просто дуже подобаються наші фото!

Взимку ми вже зняли кілька сюжетів в цьому кафе:

Я завжди з собою беру кілька запасних (незапланованих) костюмів, на випадок, якщо несподівано зустрінемо цікаву локацію або прийде в голову шалена ідея… Ось і цього разу став у нагоді мій фіолетовий образ з трьох речей: чобітки, рукавички і сумочка. Він ідеально гармоніював з квітами і дерев’яними альтанками.

Кафе відкриється аж о 10 ранку. Відвідувачів немає. Та й господарів теж… Доступ в літній дворик майже вільний (треба знати, де протиснутися 🙂 ). Ми цим і скористалися. І ось, що вийшло…

Насолоджуйтесь яскравістю фарб! Отримуйте заряд позитивних емоцій!

Ірен Адлер

2 Responses

  1. Anatolii
    | Відповіcти

    Сочная барышня, сочные цвета, сочные фотографии… Слюни аж потекли по пузу))

  2. M.Aykut
    | Відповіcти

    super Iren

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.