В Одесі багато сходів. Особливо у старій частині міста.

На сходах виходять вдалі ню–фотографії. Зйомку можна робити як зверху донизу, коли дівчина спускається. Так і знизу нагору, коли дівчина піднімається. Головне, щоб плащ був розстебнутий!

Цей фотосет примітний тим, що знято його в середині жовтня. Містяни вже одягли куртки. А я «гаряча штучка», позирую в плащі на голе тіло.

Зігріває мене уявний чай у моїй улюбленій чашці і адреналін — беззмінний супутник під час зйомок у громадських місцях. Завжди є ризик бути “застуканою” перехожими, коли ти в костюмі Єви (тобто гола 🙂 ) і почути питання: “Дівчина, а вам не холодно?” А місцеві чоловіки навіть можуть запропонувати зігріти.

Зазвичай ракурс зверху донизу виходить невдало, але не в цьому випадку. І знову в кадрі жовта чашка — оригінальний акцент (для мене фетишний). А жвавий рух на тлі (люди, машини) додає пікантності цьому маленькому сюжету.

Цей маленький каскадний сквер — ідеальна локація! Перемістившись лише на пару метрів, можна отримати зовсім інший гарний задній план. У ньому ми зняли кілька коротких фотосюжетів. Усі вони вже надруковані на сайті. Перейдіть за посиланнями та насолоджуйтесь:

Текст — Ірен Адлер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.