Кума Iрен купила сукню через Internet. Воно їй не підійшло, а підійшло нашої героїні Ірен Адлер… Отже, фотосесія ню на вулиці в червоній смугастій сукні!

Посеред робочого дня, буквально на 15–20 хвилин ми “вирвалися” з роботи. Вирішили, що ротонда (альтанка) у старого шахового клубу якраз підійде для невеликої фотосесії з цієї обновкою! Вийшовши з машини (про перевдягання-шоу посеред парковки в машині навіть говорити не буду), ми відразу привернули увагу проїжджаючих повз машин. Сукня посередині застібається на ґудзики, які закінчуються знизу занадто високо (мабуть, повинні бути ще шорти або коротка спідничка, а у нас нічого не було під сукнею). Плюс червона маска! Але ми це зрозуміли, коли вже йшли до нашої альтанці, після того, як помітили на собі непідробний інтерес оточуючих — і пішоходів, і водіїв!

У ротонді прогулювалася молода пара з дитиною, які незабаром пішли і ще двоє чоловіків сиділи на краю і про щось своє мирно розмовляли. Щоб нас майже не бачили, ми розташувалися з боку, що примикає до огорожі будівництва (сам шаховий клуб знаходиться в стадії ремонту).

Фотосесія ню на вулиці в червоній сукні пішла “легко”. Самим ефектними, зрозуміло, стали кадри з повністю розстебнутою сукнею! Якби хтось бачив її в цей момент! Звичайно ж, довгі розрізи допомогли зробити саме ті шалені кадри, для яких цей наряд і купувався.

З собою Iren взяла білу чашку з блюдцем. Така у неї “фішка” останнім часом — брати чашку на зйомку. Вона, ця чашка, і стала тією частиною композиції, яка дозволила придумати назву про чай.

На зворотному шляху до машини нам зустрілися двоє дівчат. По виду Iren Adler, по техніці у мене в руках (або просто вони мене впізнали — недавно в місті проходила моя фотовиставка “ню”), вони зрозуміли, що тільки що могла бути ефектна фотосесія ню на вулиці! Коли модель сіла в машину, вони дали мені зрозуміти, що захоплені нашим епатажем і моєї моделлю, посміхалися і дивилися в наш бік. Моя актриса теж була щаслива!

3 Responses

 1. Александр
  | Відповіcти

  Супер!!!!!!! Ранние работы с 2002 года есть?

  • Pablo
   |

   Спасибо! Немного есть и с 2002 года, и позже. Потихоньку всё увидим.

 2. Lerson
  | Відповіcти

  Также хочется еще увидеть Ваши ранние работы!
  очень интересно видеть развитие

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.