Навіщо ми це робимо? Версія Венери

опубліковано в: Роздуми 2

Це питання якщо і не задавали нам вголос, то, напевно, обговорювали між собою, або “думали про себе” люди, які відвідували наші виставки, які “приходили” на цей сайт, або ті, хто знають нас особисто. Найсміливіші, звичайно ж, запитували. І ми чесно відповідали. Природно, що в мене і у Pablo відповіді трохи відрізняються, ми ж з різних планет. Я — з Венери, він — з Марса (версія Пабло). Але суть і мета одна.

І ось моя версія…

Фотосесії в жанрі “ню” дозволяють мені милуватися самою собою і моєму чоловікові мною. Для підвищення самооцінки фотосесії в жанрах «Гламур», «Пінап» і, звичайно ж, «Ню» — чудове заняття. Я бачу, як подобаюся йому, і він постійно мені про це говорить. Ось і закритий перший гештальт: чоловік любить очима, жінка — вухами!

Фотосесії в жанрі НЮ допомагають мені тримати своє тіло в тонусі. Вони замінюють мені йогу, спортзал і фітнес разом узяті. Я не прагну до “кубиків” на животі, до “залізного” пресу і до біцепсів на руках, але ось загальний стан організму мене дуже навіть цікавить. У цьому мені і допомагають фотосесії.

Так як улюблена локація Pablo — це вулиця, то під час фотосесій на повітрі я ходжу, бігаю, присідаю, спинку вигинаю, ручки піднімаю, животик підтягую, і ще роблю багато різнопланових і природних вправ. Плюс щадна доза ультрафіолету — в бонус. Мені подобається моє оголене тіло, і я вважаю його своїм найкращим нарядом… Ось і другий гештальт закритий: я навчилася приймати себе!

Коли довго немає фотосесій, у мого тіла починається “ломка”. Це якась залежність від приємних вражень і відчуттів. Нам обом подобається сам процес, в тому числі відчуття “бути застуканими”, але ми відмінно маскуємося — жоден випадковий перехожий не постраждав 😉

Більшість сімейних пар розважаються по–своєму. Це допомагає не нудьгувати в шлюбі і не загрузнути в побутовій рутині. Наше розвага — фотографії в делікатному жанрі (мені так подобається називати жанр “ню”). Протягом 18 років ми з регулярною періодичністю саме так розважаємося!

У 2019 році ми вирішили показати результати деяких наших фотосесій. Нам стало цікаво, як люди будуть реагувати на наші фотографії, і Пабло провів першу персональну фотовиставку наших робіт — «Провокація». І, о диво, глядачі реагували дуже позитивно! Ми бачили справжні емоції на їхніх обличчях. Деякі не стримувалися і розсипалися в компліментах і похвалах. І ми зрозуміли, що робимо щось живе й емоційне, даруємо позитивні і яскраві емоції. А ось і третій гештальт: ми займаємося улюбленою справою, которе приносить позитивні емоції не тільки нам!

Нам потрібен зворотний зв’язок! Тому не соромтеся, пишіть коментарі під сетами, можна навіть під усіма сюжетами, можна навіть по кілька коментарів під кожним, не стримуйте своїх емоцій. Адже емоції — це важлива частина нашого життя!

Фотографія зроблена в 2002 році.

Ірен Адлер

2 Responses

 1. Анатолий ,Елена
  | Відповіcти

  Молодцы! Мы вас любим и уважаем за ваш образ жизни. Нам повезло быть в кругу вашего общения. Вы особенные!

  • Pablo
   |

   И мы вас любим! Спасибочки!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.