Напевно, у кожної дівчини є ось такі літні фото з пляжу. З однією лише різницею, що вона на них не оголена…

Я — Ірен Адлер. Ню–модель і улюблена муза ню–фотографа Пабло Інкогніто. Я — нудистка вже більше 25 років. У мене в гардеробі немає купальника. Ні, я шуткую, один є, він мені потрібен, звичайно, тільки в одному випадку, якщо я йду до басейну!

На море ми їздимо виключно до диких або нудистських пляжів. Нам дуже подобається такий відпочинок. Зазвичай на нудистських пляжах чистіше, ніж на міських. Відвідувачі та мешканці привітніше. Та й красивій дівчині на таких пляжах безпечніше (з особистого досвіду).


Зі спогадів…

Одного разу ми відпочивали в м. Южне. До нас в наметове містечко прийшли три молоденькі й симпатичні дівчини. Вони поставили свій намет трохи далі від інших, купалися і засмгали.

І ось ввечері в наше містечко забрів чоловік в плавках і напідпитку. Побачивши трьох оголених німф, він вирішив, що вони будуть раді його суспільству, почав до них чіплятися, хапаючи за руки і не тільки.

Чоловіки з нашого табору, побачивши таке неподобство, популярно пояснили цьому небажаному кавалеру, що він помилився пляжем і попросили його піти геть. Обійшлося без бійки, він пішов шукати пригоди на міському пляжі.

Дівчатам запропонували перенести намет ближче до містечка. Всі заспокоїлися і продовжили насолоджуватися морем, сонцем і спілкуванням. Ось так!


Я не агітую ставати нудистами! Але якщо коли–небудь ви зважитеся на безлюдному пляжі викупатися голяка, ви ніколи не забудете це чарівне відчуття струму води по всьому тілу. Зрозумієте, як приємно висихати повністю, не відчуваючи мокрого купальника, під яким стає холодно.

Я впевнена, що після такого купання, хтось із вас все ж таки зважиться перейти на нашу “світлу” сторону 🙂 Ласкаво просимо!

Якщо ви вже пробували засмагати голяка, напишіть мені в коментарі, мені дуже цікаві ваші враження і відчуття!

Ірен Адлер

4 Responses

 1. Сергій
  | Відповіcти

  Так, було купання голяка, але більш подобається вночі

  • PabloIncognito
   |

   Вночі теж чудово купатися!

 2. Так купаюсь только в басейне в дома. Очень нравится, желание есть.
  Но среди природы в открытой местности и публичной, сила воспитания – стеснением
  берёт верх.
  Фото и модель супер…
  Вам респект.

  • PabloIncognito
   |

   Это можно устроить ранним утром, в будний день. Час и 100 км дороги, 40 минут пешая прогулка по кромке берега, купание в тихой безлюдной бухточке, дорога назад, заряд бодрости на неделю! И всё это можно проделать со своей любимой, вдвоём. Подробности маршрута сообщу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.