«Снайпер Ірен» — назва однієї з фотографій цього фотосету, яка була представлена ​​на 5–й персональній виставці Пабло Інкогніто «Фототвір на тему «Як я провів літо» (13 березня 2020 року).

Цю фотоісторію ми зняли того ж дня, що й:


Муза для чоловіка — жінка, але вона може бути різною. Войовничою чи романтичною, одягненою чи оголеною. Все залежить лише від її настрою.


Локація цієї “військової” ню–фотосесії — Олешківські піски — наша українська пустеля серед безкрайнього степу на Херсонщині. Як ми там з’явились, ви можете дізнатися з опису фотосету «Військова муза. З автоматом»

Які вбрання потрібні для ню–фотосесії зі зброєю? Звичайно ж, маскувальні. А краще жодних! Оголена жінка зі зброєю обеззброює будь–якого чоловіка, навіть не зробивши жодного пострілу 🙂 . Але все–ж таки було вирішено, що модель потрібно трохи одягнути.

Ідеальні аксесуари — справжня армійська амуніція:

  • снайперська гвинтівка з прицілом, дальністю понад 2 кілометри;
  • розвантажувальний жилет “чоловічого” розміру, дуже великий і дуже важкий;
  • армійська панама підійшла ідеально, не тільки доповнювала образ, а ще й рятувала від сонця;
  • тактичні навушники з шумоподавленням — незвичайне відчуття чути шарудіння трави.

Наш військовий інструктор (він же автор ідеї, він же мій палкий шанувальник) по ходу дії консультував мене, як правильно тримати гвинтівку, як правильно прицілюватися (і всякі байки та смішні випадки на полігоні), для чого потрібен жилет та навушники. Люблю нестандартні локації та ідеї для фотозйомки, на них завжди дізнаєшся щось нове та цікаве.

Присутність на фотосесії «Ню» когось ще, окрім фотографа, була для нас у новинку. До цього ми фотографувалися вдвох (вірніше, я позувала, а Пабло мене фотографував). Мене хвилювало, що за процесом спостерігає чужий чоловік.

Подобатися чоловікові — природна потреба жінки. Я бачила, що подобаюсь не тільки Пабло, а й нашому інструктору 🙂

Ірен Адлер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.