Ця історія — закінчення незвичайної фотопрогулянки, яка почалася в один сонячний осінній день під великим міським мостом «Рolice. Під мостом.», і продовжилася в покинутому, як нам здавалося, парку «Police. У парку.»

Наша третя локація — напівзруйнована будівля Будинку культури на Темводі. Це улюблене місце Пабло. Якщо чесно, я не знаю чому. Колись, коли на фасаді були ще пілястри і не було так багато будівельного сміття, воно виглядало романтично. Таке велична будівля часів СРСР виглядало велично серед зелених заростей покинутого парку. Але вандали зробили свою справу і зараз це похмуре видовище. Але Пабло воно подобається, і тому не будемо сперечатися з маестро!

Чорне пончо ажурного плетіння з бахромою, довгі засмаглі ноги в туфлях з перетинкою «а–ля–еспньола», класна тачка з великим написом «Police» на обох бортах. Впевнена, водія не раз зупиняла місцева поліція з претензією до такого зухвалому тюнінгу, але, він хлопець не з боязкого десятка, і дуже пишається своєю машинкою. Вся ця краса і поруч напівзруйнована будівля «совкової» споруди — дисонанс, що привертає увагу. На завершення наш компаньйон розслабився і вже не соромився, уважно стежив за процесом. Він запропонував в якості аксесуару справжній пістолет (попередивши, що він повністю легальний). Я з радістю погодилася попозувати з «пестиком» (так він його назвав). Пабло «настріляв» ще парочку вдалих кадрів.

Фух! Ми закінчили фотопрогулянку! Задоволені роз’їхалися по своїх справах. Через пару годин власник унікального авто отримав перші чотири фоточки і залишився дуже задоволений, особливо з локації під мостом.

Ірен Адлер

Читайте також початок фотоісторії «Police. Під мостом.» і попередню серію «Рolice. У парку.»

  1. Lerson
    | Відповіcти

    Отличная задумка!
    И снято великолепно!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.