Це перший фотосет із серії «Річкова казка». Далі буде… 

На цю локацію ми хотіли потрапити давно…

«Річкова казка» — відмінна локація для весільних і романтичних фотосесій. Сюди приїжджають з різних міст. Гостинні господарі, особливо господиня Олена, дуже піклуються про відвідувачів. Територія цього музею під відкритим небом ідеально доглянута в будь–який час року. Тут зібрано багато цікавих рослин і історичних предметів, і про кожен Олена може розповісти пізнавальну і цікаву історію. Ми отримали величезне естетичне задоволення від екскурсії і навіть дізналися історію села Баловне, де розташована «Річкова казка».

Ця мила сімейна пара (господарі “Казки”) — наш фан-клуб. Нам було особливо приємно отримати запрошення, щоб зробити кілька фотосетыв в жанрах «Ню», «Гламур» та «Пінап», на території «Річковий казки». Так що ми зідзвонювалися і домовилися на понеділок.

У призначений час ми були на місці. Як завжди, зі мною був цілий “гардероб” нарядів (близько 12 образів) — сукні, капелюхи, туфлі, аксесуари. Олена запропонувала нам розташуватися в білому залі, де проходять урочистості. У ньому ми майже випадково і зробили цей перший фотосет, коли я готувалася до фотозйомки.

У жанрі «Ню» я фотографуюся більше 18 років і, не повірите, це був перший фотосет з дзеркалом! Я стояла біля величезного дзеркала з різьбленою рамою в своєму “бойовому вбранні”, просто готувалася до зйомки, а Пабло зробив кілька “пристрілювальних” кадрів. І, як це часто буває, з них вийшов милий короткий сюжет. Він же майстер!

Ідеї, як ви зрозуміли, не було. Просто я біля дзеркала. Оголена. Красива (так постійно говорить Пабло). Без одягу я інша, ніж в звичайному житті (так кажуть мої фани).

Я милувалася собою.

Пабло милувався мною.

Тепер ви можете помилуватися цим фотосетом.

Спасибі, що ви є — наші глядачі!

P.S. Зараз Пабло зайнятий налаштуванням нового розділу сайту — «Бутік». Це буде магазин його авторських фотопостерів в стилі «Сучасна українська соціальна еротика». Такого майже немає в Інтернет (ми шукали, але не знайшли), таке буде тільки у нас! Зовсім скоро ми презентуємо вам наші плакати і календарі…

P.S. Це друге фотовизнання Пабло в коханні до мене. Перше — «Кохаю цю жінку. Труба, як кохаю!». Я впевнена, що їх буде ще багато… Я теж тебе люблю, мій талановитий Пабло!

Ірен Адлер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.