Подвійно цікавіше розглядати фото чи відео, у яких присутні дві ню–моделі.

Як далеко можуть увійти жіночі фантазії? А жіночі ігри? А їхні почуття?

Я впевнена, що кожна жінка хоч раз у житті фантазувала на тему фотосесії в жанрі «Ню» за участю іншої жінки! Адже ми — жінки, такі витончені та чуттєві істоти. Тільки жінка може знати і зрозуміти, що зараз хоче інша…

Локація — кафе, зал для урочистих подій

Цей фотосет і відеобекстейдж ми знімали в кафе «Kaif», власник якого наш добрий друг. Він неодноразово пропонував нам своє кафе як локацію для фотосесій у делікатних жанрах (Гламур, Ню, Пінап, Бурлеск). Оскільки Пабло любитель нестандартних локацій, ми скористалися його пропозицією і відвідали заклад, і навіть не один раз.

Насправді у кафе ми зняли цілу серію фотосетів:

  • рано вранці у квітковому дворику
  • пізно ввечері у внутрішньому дворику
  • у вихідний день в урочистому залі

Пабло має ще багато ідей і сюжетів у цьому кафе, які чекають своєї черги бути опублікованими. Але є ті, які ви вже можете подивитися:

Парна ню–фотосесія

Я особисто люблю зйомки з іншими музами Пабло! Дуже цікаво спостерігати за своїми партнерками: як вони реагують на те, що вміють взаємодіяти, як соромляться або навпаки так захоплюються, що починають дивувати 🙂

Усі музи, з якими я знімалася, розумниці та красуні. Мені було дуже комфортно працювати з ними. Іноді наша гра мене розбурхувала і зачіпала тонкі струни душі. Сподіваюся, їм зі мною теж було комфортно та цікаво!

Щоб переглянути парні фотосети, натисніть на тег «2 музи» і насолоджуйтесь!

Перший досвід Джекі Дже

Для Джекі Дже це був перший досвід зйомки у Пабло Інкогніто. Зазвичай для фотознайомства він делікатно пропонує своїй музі коротку фотозйомку. З Джекі вийшов одразу цілий фотовечір. За кілька годин ми зняли багато сюжетів, переважно парних, але були й поодинокі. Щоправда, все проходило на єдиній локації.

На фотосети з Джекі переходьте за тегом «Джекі Дже». Вона неймовірна!

Джекі виявилася дуже контактною дівчиною. Вона вільно рухалася, але й водночас прислухалася до прохань Пабло. Оскільки Пабло дозволяє своїм моделям у кадрі бути самими собою, вона веселилася від душі. Взагалі ми всі веселилися, так легко та невимушено пройшла наша фотосесія у кафе «Kaif».

Відеобекстейдж ню–фотосесії

Знімати бекстейдж фотосесій стало для Пабло Інкогніто швидше за правило, ніж виняток. По–перше, це цікавий відеоматеріал, який особливо цінують любителі гарної естетичної еротики. По–друге, для моделі корисно не тільки бачити, як вона виходить на фото, а й як вона рухається в кадрі. По–третє, з фото та відео можна створити абсолютно унікальний та різноплановий розважальний контент. Втім, всі у виграші!

Подивіться трейлер та додаткові матеріали. Посміхніться та купіть повну версію відео! Нам буде дуже приємно 🙂 І ми ще багато–багато знімемо різних і захоплюючих сюжетів!

Текст — Ірен Адлер

P.S. Дівіться також:


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.