І смак вина на сонцепляжі
став несподіваним, солодким,
коли з’явилась ти в наряді
від Єви, сяюча молодка!

Одеська область, місто Южне, нудистський пляж в Сичавцінаше улюблене з Пабло місце для релаксу. Тут можна позасмагати голяка, поспілкуватися з людьми, вільними від забобонів і від купальників, і отримати задоволення від келиха солодкого вина, смакуючи його маленькими ковтками, стоячи босоніж в теплому морі…

Цей ню–фотосет, як смачне вино, “вистоювався” у Пабло більше року перш, ніж він зібрався показати його публіці. Зняли ми його аж 30 червня 2019 року. Того літа ми моталися на море мало не кожні вихідні, благо їхати якихось 90 кілометрів, щоб запорошений міський пейзаж змінився на свіжий морський.

До чергової поїздки на море у нас була припасена пляшка смачного вина, яку нам подарував друг з Кракова. Ми пообіцяли йому, що не тільки з задоволення його вип’ємо, а й знімемо пікантний фотозвіт. А обіцянки треба виконувати!

Так ось. Ми зібралися. Сіли в машину, і через півтори години були вже на пляжі. Поспілкувалися з друзями-нудистами (це дуже привітні і відкриті люди, з ними завжди комфортно і безпечно), накупалися в море, гарненько позасмагали і ближче до вечора вирішили пофотографуватися.

Пабло дуже любить працювати з природним світлом. Тому він намагається знімати вранці або ввечері, коли світло особливо чарівне. Воно робить тіло струнким, колір шкіри золотистим, а вино в келиху іскристим.

Поки ми фотографувалися, за нами спостерігали всі нечисленні мешканці пляжу. Оголеною натурою їх не здивуєш. Але ось побачити ось таке фотокіно, так вони назвали нашу ню–фотосесію, випадає удача лише кілька разів у житті. Здавалося, все спостерігали мовчки, затамувавши подих. Видихнули тільки тоді, коли все закінчилося і засмутилися, що все сталося дуже швидко (фотозйомка тривала аж 17 хвилин)!

Зазвичай наші фотосет тривають від 3 до 7 хвилин, але бувають і ті, що зняті за 1 хвилину, наприклад:

Так як я перебувала в комфортних умовах, і мені не потрібно було ховатися і бентежитися, я розслабилася і отримувала задоволення від вина і фотозйомки. Мені не хотілося грати, тому на цих фото вийшла саме я, така, як в звичайному житті. Без макіяжу, без одягу, але з грайливим настроєм. Навіть для пікантності фотоісторії “пофліртувала” з чоловіком, що пройшов повз, тільки він про це навіть не здогадався…

В деяких фотоісторіях Пабло в кадрі присутній чоловік. І не важливо, чи бере участь він в зйомці або виявився в кадрі випадково, важливо, що завжди делікатно і на тлі музи (адже вона головна героїня його історій!). Присутність чоловіка в кадрі створює гру статей, задає тон флірту, збуджує уяву і підштовхує дофантазувати розвиток фотоісторії.

Зараз, коли я пишу свої спогади від цього фотосету, Пабло сидить поруч і готує фотографії до публікації. Він періодично показує і коментує новий сюжет.

Фотографія — унікальна річ! Дивишся на неї і починаєш відчувати смак випитого тоді вина (аж слинка потекла, ще хочу 🙂 ).

Оголена дівчина, море і вино в келиху — ось справжня фоторомантика!

P.S. Справжній ню-фотограф повинен бути невиправним романтиком! Тільки так він зможе побачити в жінці її красу і пристрасність, щоб відобразити їх в кадрі.

2 Responses

 1. Lerson
  | Reply

  Ирен, нравится позировать обнаженной когда случайные свидетели с жадностью любуются её шикарным телом?
  Случайные “пассажиры” придают пикантности съемкам?

  • Pablo
   |

   Мы не шокируем прохожих. На пляже – мимо проходил нудист, он уже шёл домой. Изрезка да, бывают на пару секунд случайные зрители, кому рано утром не спится или в глухомань кто забрёл 🙂 – мы считаем, что им повезло!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.